Sklep Buty piłkarskie Nike Mercurial Superfly V FG Zielony Czarny

Nowy produkt

Nike Mercurial Technologia All Conditions Control (ACC) gwarantuje doskonałą kontrolę nad piłką zarówno w suchych, jak i mokrych warunkach.

Więcej szczegółów

680,00 zł brutto

-620,00 zł

1 300,00 zł brutto

Więcej informacji

Mamy przyjemność przedstawić Wam buty z serii Mercurial, które zostały stworzone dla ofensywnego zawodnika, który potrzebuje produktu lekkiego do doskonałej kontroli piłki przy zwiększonej prędkości. Nike Mercurial Superfly V FG CR7 to profesjonalne buty piłkarskie przeznaczone do gry na trawie naturalnej.

Kołnierz Dynamic Fit i cholewka Flyknit ze zintegrowanymi ściągaczami zwiększają kontrolę nad piłką. Lekka, Mercurial Superfly nylonowa podeszwa dostosowuje się do kształtu stopy. Nowa konfiguracja korków opracowana z zastosowaniem modelowania komputerowego zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy przyczepnością, momentem obrotowym i wygodą.

Nike Mercurial Technologia All Conditions Control (ACC) gwarantuje doskonałą kontrolę nad piłką zarówno w suchych, jak i mokrych warunkach. Profilowana, perforowana wkładka zapewnia amortyzację o niskim profilu, zmniejszając nacisk korków na stopę.

30 innych produktów w tej samej kategorii: