Nike Mercurial Superfly 6 Elite FG Buty Piłkarskie Różowy Czarny

Nowy produkt

Buty Nike Mercurial Superfly VI meczowe na nawierzchnie naturalne trawiaste. Długość wkładki podawana jest według tabeli producenta.

Więcej szczegółów

589,00 zł brutto

-400,00 zł

989,00 zł brutto

Więcej informacji

Szybkie z natury buty Nike Mercurial Superfly VI 360 Elite FG są zaprojektowane, aby zapewnić 360 stopni prędkości na twardych, naturalnych nawierzchniach.

 

Nike Mercurial Superfly 360 Elite Buty do tenisa ziemnego typu Firm-Ground Cleat otulają stopę, zapewniając idealne dopasowanie i wyjątkowy dotyk piłki, podczas gdy płyta przednia zapewnia dynamiczne przyspieszenie na boisku.

 

Prędkość w piłce nożnej mierzona jest nie tylko w linii prostej. Musisz być szybki we wszystkich kierunkach na boisku. Szybki z natury, gracz Mercurial rodzi się z naturalną szybkością - jest w ich DNA. Gracze tacy jak Cristiano Ronaldo, Leroy Sané i Alexis Sanchez pragną przyciągnąć uwagę, ale grają tak pewnie, że tylko oni mogą odejść. Tutaj, aby napisać kolejny rozdział najbardziej silnego silosu Nike, następna iteracja Mercurial Superfly VI Elite jest wypełniona innowacjami, aby przyspieszyć do zupełnie nowego poziomu.

 

PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ: Chromowane wykończenie z czasem użytkowania zejdzie, aczkolwiek nie wpłynie to na wydajność obuwia.

30 innych produktów w tej samej kategorii: