Nowe Buty piłkarskie Nike Mercurial Superfly V FG CR7 Niebieski Czarny Biały Volt

Nowy produkt

Męskie buty piłkarskie na twardą murawę Nike Mercurial Superfly V (FG) łączą w sobie lekką, profilowaną, nylonową podeszwę, rewolucyjną konfigurację korków oraz zintegrowane ściągacze w cholewce, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w szybkiej rozgrywce. 

Więcej szczegółów

680,00 zł brutto

-620,00 zł

1 300,00 zł brutto

Więcej informacji

Kołnierz Dynamic Fit i cholewka Flyknit ze zintegrowanymi ściągaczami zwiększają kontrolę nad piłką. Lekka, Mercurial Superfly nylonowa podeszwa dostosowuje się do kształtu stopy. Nowa Nike Mercurial konfiguracja korków opracowana z zastosowaniem modelowania komputerowego zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy przyczepnością, momentem obrotowym i wygodą.

Mówiąc, o tym modelu Superfly V, nie sposób nie wspomnieć o kołnierzu Dynamic Fit, który zwiększa dopasowanie, a syntetyczna cholewka pokryta mikrotekstura, ułatwia kontrolę nad piłką, a także poprawia trzymanie pięty, dzięki czemu but doskonale dopasowuje się do stopy. Precyzyjnie rozmieszczone korki umożliwiają szybkie starty i zatrzymania.

Męskie buty piłkarskie na twardą murawę Nike Mercurial Superfly V (FG) łączą w sobie lekką, profilowaną, nylonową podeszwę, rewolucyjną konfigurację korków oraz zintegrowane ściągacze w cholewce, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w szybkiej rozgrywce.

30 innych produktów w tej samej kategorii: